Technologia

Osobowości ze świata mody i aukcja charytatywna na Allegro.pl

Kilkanaście przedmiotów w tym fotografie Angeliny Jolie i Cindy Crowford autorstwa Gilla Bensimone, amerykańskiego fotografa, pracującego dla Elle można licytować na aukcji Allegro.pl. Zyski ze sprzedanych w ten sposób przedmiotów zostaną przekazane na opiekę nad dziećmi niepełnosprawnymi i cierpiącymi na chorobę Downa. Organizatorem licytacji jest warszawskie stowarzyszenie ELF.Aukcje: http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=1121041Na aukcji (http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=1121041) znajdzie się blisko 40 przedmiotów, między innymi pierwsze zdjęcie uznanej za najpiękniejszą modelkę świata, Cindy Crawford z synkiem oraz aktorki Angeliny Jolie, przekazane przez fotografa amerykańskiej edycji Elle, Gilla Bensimona, sesja stylizacyjna w salonie Jagi Hupało i Thomasa Wolfa - pary znakomitych fryzjerów, unikatowy naszyjnik Marcina Giebułtowskiego, czerwona kolekcja toreb i dodatków
Kilkanaście przedmiotów w tym fotografie Angeliny Jolie i Cindy Crowford autorstwa Gilla Bensimone, amerykańskiego fotografa, pracującego dla Elle można licytować na aukcji Allegro.pl. Zyski ze sprzedanych w ten sposób przedmiotów zostaną przekazane na opiekę nad dziećmi niepełnosprawnymi i cierpiącymi na chorobę Downa. Organizatorem licytacji jest warszawskie stowarzyszenie ELF.Aukcje: http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=1121041Na aukcji (http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=1121041) znajdzie się blisko 40 przedmiotów, między innymi pierwsze zdjęcie uznanej za najpiękniejszą modelkę świata, Cindy Crawford z synkiem oraz aktorki Angeliny Jolie, przekazane przez fotografa amerykańskiej edycji Elle, Gilla Bensimona, sesja stylizacyjna w salonie Jagi Hupało i Thomasa Wolfa - pary znakomitych fryzjerów, unikatowy naszyjnik Marcina Giebułtowskiego, czerwona kolekcja toreb i dodatków fabryki Paters, dla osób szukających wyjątkowych elementów dekoracji wnętrz - dwie donice, w kolorze czarnym i czerwonym - fabryki Ceramique Polska, wykonana specjalnie na aukcję - monumentalna gipsowa lampa, zdjęcie Arkadiusa - autorstwa Magdy Wuensche, fotografie Krystyny Jandy i Małgorzaty Kożuchowskiej, grafiki Rafała Kochańskiego, torebka i pas zaprojektowane przez Wojciecha Mazura. Zebranie tak niecodziennej kolekcji przedmiotów Stowarzyszenie ELF zawdzięcza prawdziwemu zaangażowaniu w to przedsięwzięcie nie tylko wymienionych osób ale i wielu ich przyjaciół, na co dzień w różny sposób związanych z modą i sztuką.  Dziś, aby zbierać pieniądze na cel charytatywny z powodzeniem, trzeba już nie tylko dobrej woli ale i dobrych pomysłów. Ludzie, którzy pomagają warszawskiemu stowarzyszeniu ELF - opiekującymi się dziećmi niepełnosprawnymi i cierpiącymi na chorobę Downa, wprawdzie postanowili po raz drugi już skorzystać z formy aukcji, ale ani rozpoczynająca się już za chwilę aukcja nie jest typowa, ani przedmioty wystawione na licytację nie należą do tradycyjnie licytowanych. Wyjątkowość tego przedsięwzięcia wynika z faktu zaangażowania w nie witryny aukcyjnej Allegro, na której od 20 marca, każdy będzie mógł podbijać cenę licytowanych przedmiotów. Takie rozwiązanie jest zdaniem organizatorów najlepszym sposobem na upowszechnienie tej aukcji i uczynienie z niej wydarzenia. Finał aukcji, zaplanowany na 24 kwietnia, odbędzie się nie w sieci, lecz w warszawskim klubie Żuraw, jego gośćmi staną się właśnie ci, którzy wcześniej będą licytować na www.allegro.pl. Patronat medialny nad akcją objął Pulsu Biznesu, na którego stronach w trakcie trwania aukcji, będą podawane aktualne ceny przedmiotów wystawionych na Allegro. Akcję wsparła także Wirtualna Polska i magazyn Elle.
A to już wiesz?  Jak pomóc dziecku wrócić do szkoły?
\"ELF\" STOWARZYSZENIE POMOCY NA RZECZ DZIECI I OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ORAZ ICH RODZIN powstało z działającej od lat grupy inicjatywnej. Żadna z osób pracujących dla stowarzyszenia nie pobiera za swą prace honorarium, dlatego stowarzyszenie nie prowadzi działalności gospodarczej, utrzymując się ze składek swych członków oraz darowizn. Dzieci, młodzież i dorośli - którymi stowarzyszenie się opiekuje, mają zwiększoną potrzebę integracji, ponieważ ich choroby nie pozwalają im na normalne życie. Odpowiedzią na ich potrzebę normalności są programy \"Sztuka życia\" oraz \"Integracja serc\". Dotychczas dzięki pracy stowarzyszenia odbyło się VIII turnusów rehabilitacyjnych oraz projekt turnusów wózkowych, wymagających specjalnych przygotowań i warunków. Allegro.pl (http://www.allegro.pl) Allegro.pl gromadzi ponad 90% wszystkich online`owych aukcji w polskim Internecie, których łączna wartość w roku 2002 wyniosła ponad 170 mln zł. Allegro.pl posiada ponad 820 000 zarejestrowanych kont użytkowników oraz ok. 280 000 ofert dostępnych online. Codziennie strony Allegro.pl odwiedza ponad 140.000 osób, które wystawiają na aukcje każdego dnia ok. 17 000 nowych ofert, codziennie rejestruje się blisko 1 700 nowych użytkowników. Dziennie na Allegro.pl zawieranych jest ok. 6.500 internetowych transakcji. Średnio użytkownik Allegro ogląda 28 stron przebywając na nich ok. 20 minut. Allegro.pl jest oficjalnym serwisem aukcyjnym m.in.: portalu Onet.pl, WP, Gazeta.pl oraz Hoga.pl.
Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy