Technologia

3M Poland Idealnym Pracodawcą 2011

Firma 3M Poland znalazła się w najnowszej edycji rankingu „Idealny Pracodawca 2011”, przygotowanym przez Universum Student Survey 2011. Polski oddział światowego lidera w dziedzinie innowacji pojawił się w zestawieniu Top 100 aż w trzech kategoriach: IT, nauki ścisłe, inżynieria.Jak pokazały wyniki badania studenci w Polsce doceniają firmy, które są nie tylko stabilne finansowo ale też nieustannie i szybko się rozwijają. Ich uznanie zyskują także te firmy, które wprowadzają na rynek atrakcyjne, często innowacyjne produkty. To jednak nie wystarczy, aby w oczach studentów być postrzeganym jako idealny pracodawca. Sukces gwarantuje dopiero połączenie innowacyjności z silną prestiżową marką oraz odpowiednim zapleczem finansowym. Właśnie te kryteria spełnia polski oddział firmy 3M.- Od początku swojego istnienia 3M Poland kieruje się najwyższymi zasadami etyki w biznesie. Dynamiczny rozwój firmy, dostęp do unikatowego na skalę światową know-how  i wspomniane podejście do prowadzonej działalności sprawiły,  że 3M Poland znalazło się w gronie  idealnych pracodawców – mówi Piotr Skaldawski, Dyrektor ds. Personalnych 3M
Firma 3M Poland znalazła się w najnowszej edycji rankingu „Idealny Pracodawca 2011”, przygotowanym przez Universum Student Survey 2011. Polski oddział światowego lidera w dziedzinie innowacji pojawił się w zestawieniu Top 100 aż w trzech kategoriach: IT, nauki ścisłe, inżynieria.Jak pokazały wyniki badania studenci w Polsce doceniają firmy, które są nie tylko stabilne finansowo ale też nieustannie i szybko się rozwijają. Ich uznanie zyskują także te firmy, które wprowadzają na rynek atrakcyjne, często innowacyjne produkty. To jednak nie wystarczy, aby w oczach studentów być postrzeganym jako idealny pracodawca. Sukces gwarantuje dopiero połączenie innowacyjności z silną prestiżową marką oraz odpowiednim zapleczem finansowym. Właśnie te kryteria spełnia polski oddział firmy 3M.- Od początku swojego istnienia 3M Poland kieruje się najwyższymi zasadami etyki w biznesie. Dynamiczny rozwój firmy, dostęp do unikatowego na skalę światową know-how  i wspomniane podejście do prowadzonej działalności sprawiły,  że 3M Poland znalazło się w gronie  idealnych pracodawców – mówi Piotr Skaldawski, Dyrektor ds. Personalnych 3M Poland.
To jednak nie wszystko co oferuje swoim pracownikom koncern 3M. Poza szerokim pakietem szkoleń, dajemy naszym pracownikom naukowym także możliwość poświęcania 10-15% czasu pracy na badania nad nowymi produktami – dodaje Piotr Skaldawski.Ranking „Idealny Pracodawca 2011” powstał w oparciu o opinię 15 300 studentów ze 100 najbardziej prestiżowych uczelni w Polsce. Respondenci udzielali odpowiedzi na pytania związane z ich oczekiwaniami dotyczącymi kariery zawodowej oraz o postrzeganie firm działających w Polsce jako potencjanych pracodawców. Zestawienie zostało przygotowane w pięciu kategoriach: biznes, inżynieria, IT, nauki ścisłe, nauki humanistyczne.Pojawienie się w rankingu „Idealny Pracodawca 2011” to kolejne wyróżnienie dla firmy 3M Poland w tej dziedzinie. W ubiegłym roku jej działania doceniono w rankingu „Najbardziej pożądani pracodawcy 2010” firmy Antal International, w którym zajęła drugie miejsce.
A to już wiesz?  PRZEŁOM W ODZYSKIWANIU DANYCH ? KROLL ONTRACK W WIRTUALNYCH ŚRODOWISKACH VMware
***O 3M Poland3M Poland Sp. z o.o. jest filią koncernu Minnesota Mining and Manufacturing i została założona w Polsce w 1991 roku. W 2011 roku firma obchodzi dwudziestolecie istnienia na polskim rynku.
Centrala 3M Poland mieści się w Kajetanach k/Warszawy, a biura regionalne w Katowicach i Wrocławiu. 3M Poland posiada zakłady produkcji medycznej i przemysłowej we Wrocławiu, Skomielnej i Janinowie. Firma posiada w swojej ofercie ponad 10 000 produktów z takich sektorów jak: Ochrona zdrowia, Produkty biurowe i konsumenckie, Bezpieczeństwo, ochrona i zabezpieczenia, Reklama wizualna i materiały odblaskowe, Przemysł i transport, Energetyka i telekomunikacja. Więcej informacji: www.3m.plO 3M3M będąc uznanym liderem w dziedzinach badania i rozwoju, produkuje tysiące innowacyjnych produktów na potrzeby dziesiątek różnych rynków m.in. bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Kluczową siłą 3M jest zastosowanie więcej niż 40 odmiennych platform technologicznych – często w połączeniu –  dzięki  którym dostosowuje się do szerokiego zakresu potrzeb klienta. Przy sprzedaży wynoszącej ponad 26,7 mld USD, 3M zatrudnia 80 000 osób na całym świecie i prowadzi działalność w ponad 60 krajach. Więcej informacji: www.3m.com
Źródło 3M Poland. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy