Technologia

Zafunduj dojazdy do podopiecznych Fundacji Gajusz

mBank zainicjował kolejną już akcję charytatywną z cyklu mKlienci potrzebującym. Z myślą o małych pacjentach, którzy potrzebują wsparcia życzliwych im ludzi, mBank rozpoczął akcję mKlienci dla Fundacji Gajusz, w której zachęca do przekazywania środków na dojazdy do podopiecznych Fundacji.W 2005 roku Fundacja Gajusz założyła Hospicjum Domowe dla Dzieci Ziemi Łódzkiej. Pod opieką hospicjum znajdują się dzieci przewlekle i nieuleczalnie chore, głównie onkologicznie. Do dyspozycji małych pacjentów są: lekarze, pielęgniarki, pracownicy socjalni  oraz psycholodzy. Pojawiają się w ich domach na każde wezwania 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Ich celem nie jest przedłużenie

mBank zainicjował kolejną już akcję charytatywną z cyklu mKlienci potrzebującym.

Z myślą o małych pacjentach, którzy potrzebują wsparcia życzliwych im ludzi, mBank rozpoczął akcję mKlienci dla Fundacji Gajusz, w której zachęca do przekazywania środków na dojazdy do podopiecznych Fundacji.

W 2005 roku Fundacja Gajusz założyła Hospicjum Domowe dla Dzieci Ziemi Łódzkiej. Pod opieką hospicjum znajdują się dzieci przewlekle i nieuleczalnie chore, głównie onkologicznie. Do dyspozycji małych pacjentów są: lekarze, pielęgniarki, pracownicy socjalni  oraz psycholodzy. Pojawiają się w ich domach na każde wezwania 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Ich celem nie jest przedłużenie życia za wszelką cenę, ale ulga w cierpieniu - zmniejszenie bólu, opieka pielęgniarska, dostarczanie leków, pomoc socjalna.

Klienci mBanku mogą przekazać fundusze za pomocą bezpłatnej usługi mTRANSFER. Akcja potrwa do 31 lipca 2008 roku.

Społeczność jest dla mBanku jedną z podstawowych wartości. Dlatego też od początku swojej działalności bank angażuje się w liczne przedsięwzięcia związane z edukacją, kulturą i aktywnym stylem życia, a także wspiera akcje charytatywne. Tradycją mBanku jest przeprowadzanie z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Wielkanocy zbiórki pieniędzy dla Fundacji wspierających najbardziej potrzebujących. Dodatkowo, co roku seria gadżetów mBanku zostaje zlicytowana podczas aukcji internetowej, z której całkowity dochód jest przekazywany na kolejne Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ponadto pracownicy mBanku angażują się w cykliczne działania w ramach wolontariatu pracowniczego. mBank na stałe współpracuje z Zespołem Szkół Specjalnych nr 5 w Łodzi.

 
Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Polski detal na międzynarodowym forum. Relacja z targów Furnica

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy