Technologia

Nie zapomnij o Dniu Mężczyzn!

Nie zapomnij o Dniu Mężczyzn!
Przegląd prezentów dla panów o różnych zainteresowaniach Dwa dni po święcie wszystkich Pań obchodzimy nie mniej ważny Dzień Mężczyzn. Z tej okazji warto więc obdarować

Przegląd prezentów dla panów o różnych zainteresowaniach
Dwa dni po święcie wszystkich Pań obchodzimy nie mniej ważny Dzień Mężczyzn. Z tej okazji warto więc obdarować choć drobnym upominkiem Panów, którzy są dla was ważni: tatę, brata, narzeczonego czy ukochanego chrześniaka. Przygotowaliśmy propozycje prezentów, dopasowanych do różnych charakterów mężczyzn, które sprawdzą się także w przypadku innych okazji.

Gadżeciarz
Panowie, których można zaliczyć do tego typu mężczyzn, to miłośnicy elektroniki i wszelkich gadżetów. Jeśli na rynku pojawia się nowa aplikacja, to gadżeciarz na tydzień wcześniej już wszystko o niej wie, a w dniu premiery nowe wdrożenie jest już przez niego przetestowane. Ten mężczyzna będzie zachwycony, jeżeli otrzyma w prezencie etui na telefon lub pokrowiec na laptopa. Co więcej, to akcesoria, które można w 100% spersonalizować. Na pokrowcu bez problemu umieścicie zdjęcie lub napis „Nie dotykaj! Komputer Arka”, a na komórkowym etui jego ulubioną grafikę czy postać superbohatera. W tej kwestii ogranicza was jedynie wyobraźnia!

Influencer
Ten typ nie rozstaje się z telefonem i wszystko publikuje w swoich social mediach. Nie musicie się przejmować robieniem zdjęć w trakcie imprezy, gdyż on już chwilę po jej rozpoczęciu wrzuca do sieci fotografie opatrzone hasztagiem #PartyTime. Cóż więc będzie lepszego dla influencera niż jego instagram w wersji… analogowej. Wystarczy, że wywołacie wasze wspólne zdjęcia w formacie instafot, a później zamknięcie je w antyramie z odpowiednimi komentarzami i podpisami. Taka ozdoba będzie pięknie prezentować się na ścianie.

Podróżnik
Jeżeli ktoś z waszych najbliższych nie może usiedzieć zbyt długo na miejscu, to z pewnością jest to typ podróżnika. Jeszcze nie zdążył rozpakować walizki po poprzednim wyjeździe, a już kupuje bilety w kolejne bardziej lub mniej egzotyczne miejsce. Zawsze doradza wam, jak efektywnie zagospodarować swój urlop, aby przepisowe 21 dni wolnego podwoić, lub chociaż zyskać kilka dodatkowych. Nie ma więc wątpliwości, że taki mężczyzna ucieszy się z… poduszki, która pozwoli mu zdrzemnąć się podczas kolejnych podróży. Oczywiście nie zwyczajnej. Umieśćcie na niej zdjęcie odległego zakątka, który już odwiedził, lub takiego, który znajduje się na liście jego „must see” . Do tego dodajcie napis „Szerokiej drogi” lub inne życzenia, które sprawią, że nawet w najodleglejszym kraju wasz brat czy przyjaciel ciepło o was pomyśli.

A to już wiesz?  UPAŁY? MAMY NA NIE SPOSÓB!

Gwiazda rocka
Wasz ukochany jest częstym bywalcem koncertów? A może ma swoją własną gitarę, którą darzy wielkim uczuciem? Ten typ mężczyzny, do swojej kolekcji plakatów z najlepszymi gitarzystami, takimi jak Slash, Jimy Hendrix czy Tony Iommi, z radością dołączy… swój wizerunek! Plakat z jego zdjęciem, z gitarą w ręku i napisem „Wschodząca gwiazda muzyki rockowej”, będzie wspaniałym prezentem, który nie tylko go rozbawi, ale i udowodni mu, że wierzycie w jego umiejętności.

Zapominalski
Wasz tata często zapomina o ważnych datach, takich jak urodziny mamy czy rocznica ślubu? O kolejnych „niespodziewanych” uroczystościach z pewnością przypomni mu kalendarz. Jednak nie taki standardowy. Jeśli zaprojektujecie go samodzielnie, to już na etapie tworzenia będziecie mogli zaznaczyć w nim najważniejsze daty. Dodatkowo możecie ozdobić go ulubionymi zdjęciami – fotografie córek i wnucząt z pewnością będą miłą pamiątką dla taty, natomiast brat czy chłopak ucieszy się ze zdjęć ze wspólnych wyjazdów czy imprez.
Wszystkie personalizowane upominki można przygotować na stronie empikfoto.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy