Technologia

Michał Sosin, nowy Członek Zarządu wesprze MedApp w dalszej komercjalizacji i rozwoju produktów

Michał Sosin, nowy Członek Zarządu wesprze MedApp w dalszej komercjalizacji i rozwoju produktów
Komunikat prasowy Kraków, 21 września 2020 r. Michał Sosin, nowy Członek Zarządu wesprze MedApp w dalszej komercjalizacji i rozwoju produktów Rada Nadzorcza MedApp S.A. –

Komunikat prasowy Kraków, 21 września 2020 r.

Michał Sosin, nowy Członek Zarządu wesprze MedApp w dalszej komercjalizacji i rozwoju produktów

Rada Nadzorcza MedApp S.A. – polskiej spółki technologiczno-medycznej specjalizującej się w mieszanej rzeczywistości, sztucznej inteligencji oraz gromadzeniu i analizie dużych zbiorów danych, powołała 18 września br. do Zarządu Pana Michała Sosina, managera z branży MedTech posiadającego wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i rozwoju nowoczesnych produktów technologicznych znajdujących zastosowanie w medycynie. Nowy Członek Zarządu będzie odpowiedzialny za sprzedaż oraz rozwój oferty produktowej Spółki.

– Nowy Członek naszego Zarządu to doświadczony manager, który ma na koncie wiele sukcesów sprzedażowych na rynkach międzynarodowych. Michał Sosin będzie odpowiadał za sprzedaż naszych produktów oraz rozwój portfolio oferowanych rozwiązań. Jest to bardzo istotne wzmocnienie naszego zespołu. Cieszę się, że Michał przyjął nasze zaproszenie – komentuje Krzysztof Mędrala, prezes MedApp S.A.

Michał Sosin posiada bogate doświadczenie związane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii w medycynie. Specjalizuje się w budowie i sprzedaży cyfrowych produktów technologicznych. W przeszłości odpowiadał za rozwój biznesu na rynkach europejskich oraz Ameryki Łacińskiej w DocPlanner (w Polsce znany jako Znany Lekarz).

– MedApp to firma, która posiada duży potencjał do osiągnięcia międzynarodowego sukcesu komercyjnego na miarę największych firm z branży. Dołączenie do tego zespołu to dla mnie bardzo duże wyróżnienie. MedApp ma przełomowe i innowacyjne rozwiązania, które już teraz znajdują zastosowanie w placówkach medycznych i szpitalach. Moim zadaniem będzie rozbudowa kanałów sprzedaży, zwłaszcza zdalnego, onlinowego dostępu do rozwiązań oferowanych przez MedApp. Od września dodaliśmy do naszej aplikacji CarnaLife System funkcję wideokonsultacji i pracujemy nad kolejnymi funkcjonalnościami, które podniosą komfort pracy lekarzy i obsługi czy dostępności dla pacjentów. Mamy ambicje świadczenia zdalnego monitoringu i obsługi pacjentów w niespotykanym dotąd w Polsce a wierzę, że również w Europie zakresie. MedApp ma bardzo zaawansowane rozwiązania technologiczne w obszarze nowoczesnej medycyny, które dotychczas można było spotkać tylko w Stanach Zjednoczonych. Jestem pod bardzo dużym wrażeniem dotychczasowych dokonań MedAppu, który pozytywnie zaskoczył mnie zarówno oferowanymi rozwiązaniami jak i technologią. Cieszę się, że dołączyłem do zespołu MedApp i będę wspólnie z silnym zespołem realizował misję „Empower people for better health” – mówi Michał Sosin, członek zarządu Medapp S.A.

A to już wiesz?  Świadomość klimatyczna Polaków: ile tak naprawdę wiemy o postępujących zmianach

– Koncentrujemy się na sprzedaży naszych rozwiązań jednocześnie rozwijając technologie. Oferujemy już blisko 20 rodzajów różnych badań, a dzięki kolejnym urządzeniom peryferyjnym współpracującym z naszymi aplikacjami, podnosimy efektywność sztucznej inteligencji, analizy BIG Data oraz modelowania 3D. Mając w zespole takie osoby jak Michał Sosin będziemy mogli jeszcze lepiej wykorzystać potencjał komercyjny naszych rozwiązań w Polsce i na rynkach zagranicznych. Mamy globalne ambicje i wierzę, że doświadczenie Michała pomoże w ich realizacji. – dodaje Krzysztof Mędrala, prezes MedApp S.A.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy