Wiadomości branżowe

Godzina dla Ziemi WWF w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski po raz kolejny dołączy do akcji Godzina dla Ziemi WWF. W tegorocznej edycji, 29 marca br., w godzinach 20.30 - 21.30, zgasną iluminacje w wybranych budynkach banku w całym kraju.Godzina dla Ziemi WWF, to międzynarodowa akcja społeczna zainicjowana przez ekologiczną organizację WWF w 2007 roku. Symboliczne zgaszenie światła, w konkretnym momencie, przez miliony ludzi na całym świecie, to gest jedności w walce o powstrzymanie zmian klimatycznych i troska o dobro naszej planety.Do akcji może przyłączyć się każdy człowiek, firma, państwo i organizacja na całym świecie. Według WWF, w 2013 roku w ramach Godziny dla Ziemi WWF światła zgasiły setki milionów ludzi z ponad 7000 miast w 153 krajach na świecie. W Polsce do akcji oficjalnie przyłączyła się liczba ponad 60 miast i niemal 65 000 osób.

ING Bank Śląski po raz kolejny dołączy do akcji Godzina dla Ziemi WWF. W tegorocznej edycji, 29 marca br., w godzinach 20.30 - 21.30, zgasną iluminacje w wybranych budynkach banku w całym kraju.

Godzina dla Ziemi WWF, to międzynarodowa akcja społeczna zainicjowana przez ekologiczną organizację WWF w 2007 roku. Symboliczne zgaszenie światła, w konkretnym momencie, przez miliony ludzi na całym świecie, to gest jedności w walce o powstrzymanie zmian klimatycznych i troska o dobro naszej planety.

Do akcji może przyłączyć się każdy człowiek, firma, państwo i organizacja na całym świecie. Według WWF, w 2013 roku w ramach Godziny dla Ziemi WWF światła zgasiły setki milionów ludzi z ponad 7000 miast w 153 krajach na świecie. W Polsce do akcji oficjalnie przyłączyła się liczba ponad 60 miast i niemal 65 000 osób.

Źródło ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Nieodpłatny dostęp do zasobów geodezyjnych i kartograficznych

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy