Wiadomości branżowe

Assistance dla bezpieczeństwa i wygody

Blisko 1,8 mln Polaków skorzystało w 2014 r. z usługi assistance. Co ważne, wzrasta wśród nas świadomość tego, czym ona jest (z 42 do 64%). Z czego wynika zwiększone zainteresowanie pakietem całodobowej pomocy?Wyręcza w kłopocie, pozwala oszczędzić czas i zapewnia święty spokój – to główne argumenty, które przemawiają za korzystaniem z usługi assistance. „Polacy uważają, że jest ona ważna i potrzebna, ponadto wyróżnia się na tle ofert bankowych, ubezpieczeniowych i komunikacyjnych. W 2014 r. o 650 tys. wzrosła liczba osób korzystających z assistance” – mówi serwisowi infoWire.pl Tomasz Frączek, prezes zarządu Mondial Assistance. Nic dziwnego, usługobiorca może skorzystać z pakietu w różnych sytuacjach – poczynając od pomocy w przypadku stłuczki drogowej, przez fachowe wsparcie w razie awarii w domu, po konsultację prawną czy też zamówienie stolika w restauracji.Według badania „Rynek usług assistance widziany oczami klientów” usługę cenią sobie najczęściej mężczyźni (57%) z wyższym wykształceniem (42%) mieszkający w większym mieście (40%). Bardzo

Blisko 1,8 mln Polaków skorzystało w 2014 r. z usługi assistance. Co ważne, wzrasta wśród nas świadomość tego, czym ona jest (z 42 do 64%). Z czego wynika zwiększone zainteresowanie pakietem całodobowej pomocy?

Wyręcza w kłopocie, pozwala oszczędzić czas i zapewnia święty spokój ? to główne argumenty, które przemawiają za korzystaniem z usługi assistance. ?Polacy uważają, że jest ona ważna i potrzebna, ponadto wyróżnia się na tle ofert bankowych, ubezpieczeniowych i komunikacyjnych. W 2014 r. o 650 tys. wzrosła liczba osób korzystających z assistance? ? mówi serwisowi infoWire.pl Tomasz Frączek, prezes zarządu Mondial Assistance. Nic dziwnego, usługobiorca może skorzystać z pakietu w różnych sytuacjach ? poczynając od pomocy w przypadku stłuczki drogowej, przez fachowe wsparcie w razie awarii w domu, po konsultację prawną czy też zamówienie stolika w restauracji.

Według badania ?Rynek usług assistance widziany oczami klientów? usługę cenią sobie najczęściej mężczyźni (57%) z wyższym wykształceniem (42%) mieszkający w większym mieście (40%). Bardzo pozytywne jest to, że assistance coraz chętniej doceniają też kobiety, szczególnie usługi domowe i medyczne ? zaznacza Szymon Mordasiewicz z Nielsen Polska. Wzrosła także liczba usługobiorców w grupie osób do 30 r.ż. (17%), wśród kadry kierowniczej (24%) oraz w dużych rodzinach (37%).

Świadomość tego, że można skorzystać z całodobowej pomocy, daje poczucie bezpieczeństwa. Assistance pozwala także mądrze gospodarować pieniędzmi, oszczędzać czas i profesjonalnie rozwiązywać problemy.


dostarczył infoWire.pl

A to już wiesz?  Wielkanocna Zbiórka Żywności w sklepach Lidl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy