Technologia

eKARTA Onet.pl – bezpieczeństwo transakcji w Internecie

mBank - detaliczne ramię BRE Banku SA - wspólnie z portalem internetowym Onet.pl wprowadza do oferty partnerską wirtualną kartę płatniczą eKARTA Onet.pl, która gwarantując podwyższone bezpieczeństwo transakcji, umożliwia dokonywanie zakupów na całym świecie oraz gwarantuje uzyskanie wysokich zniżek w wyznaczonych punktach sprzedaży.Nowa eKARTA jest wydawana w międzynarodowym systemie VISA i służy do zapłaty za towary lub usługi zakupione w formie elektronicznej. eKARTA Onet.pl umożliwia dokonywanie na całym świecie płatności za transakcje zawierane w witrynach internetowych, zamawianie towarów w sklepach wysyłkowych oraz podczas zakupów telefonicznych. Dla użytkowników eKARTY Onet.pl już wkrótce dostępne będą specjalne promocje, np. przy dokonywaniu zakupów na stronach Onet.pl. Od transakcji bezgotówkowych realizowanych eKARTĄ mBank nie pobiera żadnej prowizji. W porównaniu z tradycyjnymi kartami płatniczymi, także umożliwiającymi dokonywanie płatności podczas wirtualnych zakupów, eKARTA oferuje użytkownikom podwyższony stopień bezpieczeństwa transakcji. Posługiwanie się eKARTĄ nie niesie ze sobą ryzyka utraty środków
mBank - detaliczne ramię BRE Banku SA - wspólnie z portalem internetowym Onet.pl wprowadza do oferty partnerską wirtualną kartę płatniczą eKARTA Onet.pl, która gwarantując podwyższone bezpieczeństwo transakcji, umożliwia dokonywanie zakupów na całym świecie oraz gwarantuje uzyskanie wysokich zniżek w wyznaczonych punktach sprzedaży.Nowa eKARTA jest wydawana w międzynarodowym systemie VISA i służy do zapłaty za towary lub usługi zakupione w formie elektronicznej. eKARTA Onet.pl umożliwia dokonywanie na całym świecie płatności za transakcje zawierane w witrynach internetowych, zamawianie towarów w sklepach wysyłkowych oraz podczas zakupów telefonicznych. Dla użytkowników eKARTY Onet.pl już wkrótce dostępne będą specjalne promocje, np. przy dokonywaniu zakupów na stronach Onet.pl. Od transakcji bezgotówkowych realizowanych eKARTĄ mBank nie pobiera żadnej prowizji. W porównaniu z tradycyjnymi kartami płatniczymi, także umożliwiającymi dokonywanie płatności podczas wirtualnych zakupów, eKARTA oferuje użytkownikom podwyższony stopień bezpieczeństwa transakcji. Posługiwanie się eKARTĄ nie niesie ze sobą ryzyka utraty środków zgromadzonych na rachunku bankowym. Nieautoryzowanemu użyciu karty - nawet w przypadku jej utraty - zapobiega unikalny mechanizm ładowania i rozładowywania eKARTY. Dzięki temu, bezpośrednio przed dokonaniem płatności, posiadacz może online załadować na kartę tylko tyle środków ile jest potrzebnych do wykonania transakcji. Bezpośrednio po dokonaniu płatności, jeżeli pozostaną na niej jeszcze środki finansowe, eKARTĘ można rozładować do zera. eKARTA Onet.pl wydawana jest posiadaczom rachunku osobistego eKONTO w mBanku lub izzyKONTO w izzyBanku. eKARTĘ Onet.pl można zamawiać od 18 sierpnia br. Opłata za wydanie karty wynosi 25 zł. http://www.mbank.com.pl/oferta/karty/ekarta_onet.htmlhttp://epieniadze.onet.pl/mbank/mb_ekarta_onet.html eKARTA Onet.pl to już trzecia partnerska karta mBanku. W październiku 2002 roku weszła na rynek eM eKARTA - pierwsza karta wydana wspólnie z partnerami mBanku: Merlin.pl oraz eCard SA, natomiast w styczniu br. mBank i INTERIA.PL SA wprowadziły do oferty partnerską kartę płatniczą eKARTA INTERIA.PL.
A to już wiesz?  74% przedsiębiorstw doświadczyło naruszenia bezpieczeństwa systemów przemysłowych
Onet.pl SAPortal Onet.pl powstał w czerwcu 1996 roku. W połowie 2001 roku stał się częścią ITI Holdings,grupy medialnej skupiającej oprócz portalu Onet.pl między innymi stacje telewizyjne TVN, TVN24, TVN 7, sieć kin wieloekranowych Multikino, oficynę wydawniczą Pascal, oraz wortal rozrywkowy Tenbit.pl.W roku 2001 Onet.pl wprowadził pierwszy płatny serwis treściowy o dużym zasięgu (Big Brother II), rok później, wraz z partnerem telekomunikacyjnym Energis Polska, pierwszy niezależny numer dostępowy do Internetu OnetKonekt. Od 2000 roku jest nieprzerwanie liderem na rynku reklamy internetowej.
Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy