Regionalne

Baumit Klub – wystartował nowy program lojalnościowy Baumit

Baumit Klub – wystartował nowy program lojalnościowy Baumit
Baumit Klub – wystartował nowy program lojalnościowy Baumit Profesjonaliści zasługują na więcej – z takim przekonaniem 1 lutego 2019, tuż przed rozpoczęciem nowego sezonu budowlanego,

Baumit Klub – wystartował nowy program lojalnościowy Baumit

Profesjonaliści zasługują na więcej – z takim przekonaniem 1 lutego 2019, tuż przed rozpoczęciem nowego sezonu budowlanego, Baumit wystartował z nowym programem lojalnościowym dedykowanym firmom wykonawczym – Baumit Klub. Wystarczy zarejestrować fakturę na stronie www.baumitklub.pl lub poprzez intuicyjną aplikację mobilną, by zacząć zbierać punkty i wymieniać je na klubowe korzyści.

– Chcemy nagrodzić wykonawców za wysiłek, jaki każdego dnia wkładają w swoją pracę. Dlatego oprócz gwarancji wysokiej jakości produktów proponujemy im uczestnictwo w Baumit Klubie, a wraz z nim szereg przywilejów, w tym nagrody i promocje dostępne tylko dla klubowiczów – mówi odpowiedzialna za wdrożenie projektu Karolina Skórska z firmy Baumit.

Formuła programu Baumit Klub opiera się o zasadę nagród gwarantowanych, które każdy uczestnik może wybrać w dowolnym momencie – w zamian za zgromadzone na swoim koncie punkty.

Nagrody zostały wyselekcjonowane pod kątem ich przydatności w pracy oraz czasie wolnym. Na członków Baumit Klubu czeka więc nie tylko odzież robocza czy narzędzia. Po osiągnięciu wyższych poziomów aktywności (ściśle związanych z ilością zdobytych punktów) otrzymamy dostęp do kolejnych koszyków, których zawartość tworzą sprzęt elektroniczny oraz bony czy przelewy na kartę.

– Katalog nagród, dostęp do pełnej historii transakcji, rozbudowany pakiet zniżek od Partnerów VISA to tylko niektóre z licznych korzyści. Na najbardziej aktywnych członków czeka najwyższe wyróżnienie – status VIP. Po jego otrzymaniu zyskujemy najkorzystniejszy przelicznik punktowy, dzięki czemu ich ilość będzie wzrastać jeszcze szybciej! – tłumaczy Karolina Skórska.

Jak zostać członkiem Klubu? Wystarczy wejść na www.baumitklub.pl i dokonać zapisu za pomocą dostępnego tam formularza. Punkty można otrzymać za każdy zakupiony produkt premiowany. By zasiliły nasze konto wystarczy po zalogowaniu na stronie internetowej lub do aplikacji mobilnej zarejestrować fakturę zawierającą produkty premiowane Baumit. Jest na to czas do końca miesiąca następującego po tym, w którym dokonano zakupu. Obrazując, fakturę z 10.03.2019 r. można zarejestrować do 30.04.2019 r.

A to już wiesz?  Closing the Crop Gap – Kobiety na Roli

– Wiemy, że wykonawcy mają codziennie wiele pracy. Szanujemy ich czas, dlatego chcemy, by członkostwo w Baumit Klub było proste i przyjemne. Żeby ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji Klubu, uruchomiliśmy aplikację mobilną. Dzięki niej można szybko zarejestrować faktury, sprawdzać swój status, kontrolować liczbę zgromadzonych punktów i być na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami dotyczącymi działania programu – dodaje Karolina Skórska z firmy Baumit.

W puli premiowanych produktów objętych programem są materiały budowlane, które ułatwią i przyspieszą prace fachowcom zajmującym się ocieplaniem budynków, posadzkarzom, tynkarzom czy płytkarzom. Wśród nich m.in. zaprawy klejowo-szpachlowe, farby i tynki elewacyjne, tynki maszynowe, gładzie, masy samopoziomujące, a także zaprawy klejowe do płytek.

Więcej informacji oraz szczegółowe korzyści wynikające z członkostwa znajdziecie na stronie www.baumitklub.pl.

www.baumit.com
www.facebook.com/BaumitPolska

Marka Baumit powstała w 1988 roku. Należy do austriackiego koncernu Schmid Industrie Holding i jest jednym z najbardziej znanych i cenionych brandów na światowym rynku budowlanym. Oddziały Baumit znajdują się w 27 krajach Europy oraz w Chinach. Od 25 lat firma jest obecna także w Polsce. Szczególnie silną pozycję na polskim rynku materiałów budowlanych, zdobyła w zakresie sprzedaży kompletnych systemów ociepleń budynków, tynków maszynowych (cementowo-wapiennych i gipsowych). Ponadto oferta produktowa Baumit obejmuje m.in. produkty do: układania płytek ceramicznych materiały do renowacji zabytków, a także masy samopoziomujące, jastrychy, wyprawy wierzchnie oraz zaprawy murarskie. Od początku siedzibą spółki jest Wrocław. Działalność podstawową przedsiębiorstwa realizują trzy zakłady produkcyjne: w Pobiedziskach k. Poznania, w Łowiczu oraz w Bełchatowie.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy