Technologia

Allegro, PayU i Bankier.pl grają już dla WOŚP

Pierwszego grudnia wystartował oficjalny serwis Aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdy Internauta może już teraz przyłączyć się do zbiórki pieniędzy poprzez bezpłatne wystawienie własnej aukcji lub zakup dowolnego przedmiotu od innego użytkownika. Nad prawidłowym przebiegiem operacji finansowych jak co roku czuwa PayU S.A. Zebrane w ten sposób pieniądze zasilą konto Fundacji Jerzego Owsiaka. Partnerem akcji został serwis Bankier.pl.Finał XX edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 8 stycznia 2012 r., natomiast serwis aukcyjny WOŚP będzie „grał” aż do 14 lutego. Tym razem zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup najnowocześniejszych urządzeń do ratowania życia wcześniaków oraz pompy insulinowe dla ciężarnych kobiet zmagających się z cukrzycą.Na aukcjach WOŚP
Pierwszego grudnia wystartował oficjalny serwis Aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdy Internauta może już teraz przyłączyć się do zbiórki pieniędzy poprzez bezpłatne wystawienie własnej aukcji lub zakup dowolnego przedmiotu od innego użytkownika. Nad prawidłowym przebiegiem operacji finansowych jak co roku czuwa PayU S.A. Zebrane w ten sposób pieniądze zasilą konto Fundacji Jerzego Owsiaka. Partnerem akcji został serwis Bankier.pl.<p>Finał XX edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 8 stycznia 2012 r., natomiast serwis aukcyjny WOŚP będzie ?grał? aż do 14 lutego. Tym razem zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup najnowocześniejszych urządzeń do ratowania życia wcześniaków oraz pompy insulinowe dla ciężarnych kobiet zmagających się z cukrzycą.Na aukcjach WOŚP sprzedać i kupić można w zasadzie wszystko. Chodzi o pomoc najbardziej potrzebującym, nieważne więc czy na aukcji pojawi się samochód, kolczyki czy własnoręcznie namalowany obraz. Każda złotówka ze sprzedaży wystawionych przedmiotów zostanie przekazana na rzecz Fundacji Jerzego Owsiaka.?W tym roku Bankier.pl po raz pierwszy oficjalnie przyłączył się do akcji WOŚP. Chcemy popularyzować ideę WOŚP i zachęcać naszych użytkowników do angażowania się w projekty, które mają szczytny cel niesienia pomocy innym. Na Bankier.pl Internauci znajdą liczne materiały i artykuły promujące akcje m.in. podsumowania najciekawszych aukcji w 20 letniej historii WOŚP, wywiady z osobami zaangażowanymi w działalność charytatywną. Bankier.pl jako aktywny uczestnik WOŚP przeznaczy również własne przedmioty na aukcję?? mówi Monika Owczarczyk, Dyrektor Zarządzający serwisu Bankier.pl.?Cieszy nas, że każdego roku do grona partnerów dołączają kolejne firmy, które chcą angażować się społecznie. Bankier.pl jest marką, która świadomie wspiera inicjatywę WOŚP, co z pewnością przełoży się na dodatkowe korzyści dla tych najbardziej potrzebujących? ? mówi Krzysztof Dobies, rzecznik prasowy WOŚP.
A to już wiesz?  Allegro.pl gra dla Orkiestry Jurka Owsiaka
Podczas XIX Finału WOŚP Internauci wystawili na charytatywnej platformie 138 596 ofert i zebrali kwotę 3 623 683 PLN. Każdy może przyczynić się do tego, by tym razem rekord został po raz kolejny pobity. Zapraszamy na http://aukcje.wosp.org.pl/ XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 8 stycznia 2012 r. Hasło przewodnie Finału to: ?Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą."W kolejnej edycji Finału WOŚP uczestniczyć będzie 120 tys. wolontariuszy, skupionych w ponad 1500 sztabach w Polsce i na świecie. Odbędzie się kilkadziesiąt imprez zamkniętych. W dniu Finału prowadzona będzie licytacja Złotych Serduszek i Kart Telefonicznych, a także tysiące aukcji w serwisie www.aukcje.wosp.org.pl. Punktem kulminacyjnym Finału będzie happening świetlny ?Światełko do Nieba", przyjmujący w wielu miejscach w Polsce formę widowiskowego pokazu sztucznych ogni.Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to ciesząca się największym zaufaniem społecznym organizacja pozarządowa w Polsce. Założona została w 1993 r. i od tego czasu co roku, w drugą niedzielę stycznia, organizuje zbiórkę pieniędzy, która nazywa się Finałem WOŚP. Za zebrane środki Fundacja WOŚP kupuje i przekazuje w darze szpitalom dziecięcym w Polsce najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Dziś sprzęt zakupiony przez WOŚP jest podstawą nowoczesnego wyposażenia wszystkich szpitali, w których leczy się dzieci w Polsce. W ciągu 19 lat Fundacja wydała na ten cel ponad 130 mln USD.
Źródło Bankier.pl. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy