Technologia

34 tysiące głosów ?za? przyciskiem bezpieczeństwa

34 tysiące Europejczyków poparło zainicjowaną przez Reader’s Digest ogólnoeuropejską kampanię na rzecz wprowadzenia w sieci przycisku bezpieczeństwa. Celem akcji jest zapewnienie dzieciom w Europie ochrony przed grasującymi w internecie pedofilami.W każdej chwili z internetu korzysta około 14,6 miliona użytkowników poniżej 17. roku życia. Pedofile dobrze o tym wiedzą i wykorzystują internet, by wyszukiwać, wabić i krzywdzić dzieci. Aby przeciwdziałać temu zjawisku, miesięcznik Reader´s Digest rozpoczął ogólnoeuropejską kampanię. W tym celu stworzył złożony z  5 pytań sondaż dostępny na stronach internetowych: www.protectchildrenonthenet.com oraz www.digest.pl, który może przyczynić się do

34 tysiące Europejczyków poparło zainicjowaną przez Reader’s Digest ogólnoeuropejską kampanię na rzecz wprowadzenia w sieci przycisku bezpieczeństwa. Celem akcji jest zapewnienie dzieciom w Europie ochrony przed grasującymi w internecie pedofilami.

W każdej chwili z internetu korzysta około 14,6 miliona użytkowników poniżej 17. roku życia. Pedofile dobrze o tym wiedzą i wykorzystują internet, by wyszukiwać, wabić i krzywdzić dzieci. Aby przeciwdziałać temu zjawisku, miesięcznik Reader´s Digest rozpoczął ogólnoeuropejską kampanię. W tym celu stworzył złożony z  5 pytań sondaż dostępny na stronach internetowych: www.protectchildrenonthenet.com oraz www.digest.pl, który może przyczynić się do zapewnienia dzieciom większego bezpieczeństwa w sieci. Ankieta cieszy się coraz większym zainteresowaniem opinii publiczej – wypełniło ją 34 tysiące Europejczyków.

Wyniki sondażu Reader’s Digest przedstawi Komisji Europejskiej, parlamentarzystom poszczególnych krajów i decydentom w branży internetowej w Europie. Oprócz sondażu na stronach internetowych, Reader’s Digest otworzyło na Facebooku platformę ułatwiającą międzynarodową dyskusję publiczną i angażowanie się w akcję (www.facebook.com/internetsafetybutton).

Źródło Tarsago Polska. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  ONZ ogłosiło klęskę głodową w kolejnych trzech regionach Somalii

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy