Wiadomości branżowe

Unikatowe aukcje numizmatyczne w Allegro.pl

Monety antyczne, Polski królewskiej czy pochodzące z okresu międzywojennego- te i wiele innych wspaniałych eksponatów można kupić na aukcjach internetowych w Allegro.pl organizowanych wspólnie z Gdyńskim Domem Aukcyjnym. -Łączymy tradycyjny sposób sprzedaży przedmiotów przez dom aukcyjny z nowoczesnymi technologiami- mówi Artur Brzęczkowski z Allegro.Wspólna oferta Allegro.pl i Gdyńskiego Domu Aukcyjnego łączy w sobie znaną miłośnikom numizmatyki formę sprzedaży w aukcji pocztowej z nowoczesną aukcją internetową. Dzięki temu z ofert domu mogą skorzystać konserwatywni kupcy przyzwyczajeni do tradycyjnej metody składania zleceń jak i klienci licytujący w internecie.Jak to wygląda w praktyce?- Potencjalni klienci otrzymują katalog z przedmiotami do sprzedaży, wypełniają odpowiednie zlecenie, które mogą przesłać do organizatora aukcji zwykłą pocztą lub faxem. Dzięki naszej ofercie licytować mogą również internetowi miłośnicy numizmatyki- mówi Piotr Bykowski opiekun kategorii ,,Antyki i Kolekcje´´ w Allegro.pl - Oferty przesłane drogą pocztową są przenoszone do internetu za
Monety antyczne, Polski królewskiej czy pochodzące z okresu międzywojennego- te i wiele innych wspaniałych eksponatów można kupić na aukcjach internetowych w Allegro.pl organizowanych wspólnie z Gdyńskim Domem Aukcyjnym. -Łączymy tradycyjny sposób sprzedaży przedmiotów przez dom aukcyjny z nowoczesnymi technologiami- mówi Artur Brzęczkowski z Allegro.


Wspólna oferta Allegro.pl i Gdyńskiego Domu Aukcyjnego łączy w sobie znaną miłośnikom numizmatyki formę sprzedaży w aukcji pocztowej z nowoczesną aukcją internetową. Dzięki temu z ofert domu mogą skorzystać konserwatywni kupcy przyzwyczajeni do tradycyjnej metody składania zleceń jak i klienci licytujący w internecie.

Jak to wygląda w praktyce?- Potencjalni klienci otrzymują katalog z przedmiotami do sprzedaży, wypełniają odpowiednie zlecenie, które mogą przesłać do organizatora aukcji zwykłą pocztą lub faxem. Dzięki naszej ofercie licytować mogą również internetowi miłośnicy numizmatyki- mówi Piotr Bykowski opiekun kategorii ,,Antyki i Kolekcje´´ w Allegro.pl - Oferty przesłane drogą pocztową są przenoszone do internetu za pomocą specjalnie w tym celu stworzonych kont, które reprezentują zlecenia zakupu złożone po za internetem- dodaje Bykowski.

Pasjonaci numizmatyki mogą znaleźć takie perełki jak: bardzo rzadką i nie wprowadzoną do obiegu monetę getta łódzkiego, rzadką próbną 1 złotówkę z 1928 roku, tetradrachmę Aleksandra Wielkiego czy stater miasta Egina. Aukcje będą trwać do 4- ego marca
Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Firma i przemysł ? nowa kategoria w Allegro.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy