Wiadomości branżowe

Przewodnik ?Pracodawcy? – niezbędnik każdego studenta

Grupa Pracuj, właściciel wiodącego serwisu rekrutacyjnego Pracuj.pl, po raz kolejny przygotowuje przewodnik „Pracodawcy”. Jest to bezpłatna publikacja, adresowana do studentów ostatnich lat i absolwentów szkół wyższych, zawierająca cenne informacje dotyczące ścieżek kariery i rozwoju oraz możliwości podjęcia zatrudnienia w czołowych firmach w Polsce. Ponad 60 tysięcy egzemplarzy przewodnika trafi do rąk studentów na targach pracy oraz poprzez biura karier najlepszych uczelni w Polsce. Od 2000 roku Grupa Pracuj przygotowuje przewodnik „Pracodawcy”. To obszerna publikacja licząca 212 stron, która zawiera około 100 profili firm z różnych branż i rejonów Polski. Organizacje prezentują oferty pracy dla przyszłych pracowników, przedstawiają różne formy stażu i praktyk, a także programy menedżerskie czy management trainee.Ponadto, w przewodniku „Pracodawcy” można znaleźć wiele interesujących publikacji merytorycznych oraz poradnikowych, które dotyczą zarówno rynku pracy, jak i samego procesu rekrutacyjnego. Na łamach przewodnika prezentowane są najnowsze trendy, wskazówki a także raporty. W najbliższej edycji przewodnika, która będzie

Grupa Pracuj, właściciel wiodącego serwisu rekrutacyjnego Pracuj.pl, po raz kolejny przygotowuje przewodnik ?Pracodawcy?. Jest to bezpłatna publikacja, adresowana do studentów ostatnich lat i absolwentów szkół wyższych, zawierająca cenne informacje dotyczące ścieżek kariery i rozwoju oraz możliwości podjęcia zatrudnienia w czołowych firmach w Polsce. Ponad 60 tysięcy egzemplarzy przewodnika trafi do rąk studentów na targach pracy oraz poprzez biura karier najlepszych uczelni w Polsce. Od 2000 roku Grupa Pracuj przygotowuje przewodnik ?Pracodawcy?. To obszerna publikacja licząca 212 stron, która zawiera około 100 profili firm z różnych branż i rejonów Polski. Organizacje prezentują oferty pracy dla przyszłych pracowników, przedstawiają różne formy stażu i praktyk, a także programy menedżerskie czy management trainee.

Ponadto, w przewodniku ?Pracodawcy? można znaleźć wiele interesujących publikacji merytorycznych oraz poradnikowych, które dotyczą zarówno rynku pracy, jak i samego procesu rekrutacyjnego. Na łamach przewodnika prezentowane są najnowsze trendy, wskazówki a także raporty. W najbliższej edycji przewodnika, która będzie dostępna od 1 października, ukaże się także raport ?Studenci na rynku pracy? przygotowany przez Grupę Pracuj.

Przewodnik ?Pracodawcy? jest jedną z najważniejszych publikacji adresowanych do studentów i absolwentów, umożliwiającą młodym ludziom wybór zawodowej drogi. To cenne źródło informacji o dostępnych miejscach pracy, stażach, praktykach, a także kulturach korporacyjnych i oczekiwaniach organizacji od kandydatów. Dzięki nim poszukujący pracy mogą lepiej przygotować się do rozmów rekrutacyjnych, poznać organizację i porównać oferty prezentowane przez różnych pracodawców. Firmy traktują 'przewodnik ?Pracodawcy? jako publikację wizerunkową, która pozwala ? obok własnej strony www, zakładki kariera, czy ogłoszeń rekrutacyjnych ? na pełną prezentację i budowanie wizerunku firmy jako pracodawcy ? mówi Iga Wszeborowska, Redaktor Naczelna przewodnika ?Pracodawcy? z Grupy Pracuj, do której należy portal Pracuj.pl.

Przewodnik ?Pracodawcy? będzie promowany i dostępny w 100 biurach karier najlepszych uczelni w Polsce, a także podczas 30 wydarzeń związanych z Dniami Kariery, Targami Pracy oraz Wirtualnymi Targami Pracy organizowanymi przez portal Pracuj.pl. Dodatkowo, przewodnik będzie dostępny online -  na stronie www.pracuj.pl/e-pracodawcy

A to już wiesz?  Na chorobę lekarz? Sposoby leczenia się Polaków

 

Grupa Pracuj Solutions jest właścicielem wiodących serwisów rekrutacyjnych w Polsce i na Ukrainie (polskiego Pracuj.pl i ukraińskiego Rabota.ua), serwisów branżowych Jobs4 oraz portalu Profeo z wirtualnymi wizytówkami kandydatów poszukujących pracy. Poza działaniami rekrutacyjnymi Grupa Pracuj oferuje usługi wizerunkowe: Wirtualne Targi Pracuj.pl oraz przewodniki ?Pracodawcy? i ?Praktyki?, skierowane do studentów i absolwentów. Firma jest obecna od 13 lat na polskim rynku.

www.grupapracuj.pl

Źródło pracuj.pl. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy