Wiadomości branżowe

Polacy pokochali randkowe aplikacje mobilne.

Tracisz czas i pieniądze nie korzystając z randkowych aplikacji mobilnych.Portale randkowe wśród singli cieszą się ogromną popularnością. Jest to najczęściej wybierany sposób na poznanie nowego partnera, ale… to żadna nowość. W dużym uproszczeniu zakładasz swój profil i przeszukujesz bazy potencjalnych kandydatów, przeglądając ich zdjęcia i czasem opis. Z danych Megapanelu PBI/Gemius wynika, że serwisy randkowe odwiedza ponad 4 miliony polskich internautów miesięcznie. Jednak w ostatnim czasie przestały one wystarczać większości użytkownikom. Nastała era randkowych aplikacji mobilnych, które charakteryzują się prostotą i nie wymagają od rejestrujących się zbyt wielu danych. To nowe możliwości, które dają nam szybki i prosty dostęp do randek gdziekolwiek jesteśmy.Nie wystarczy zwykły portal randkowyAplikacje mobilne, w których użytkownicy tworzą swoje profile w celu poszukiwania bratniej duszy są coraz bardziej na topie. Singiel nie posiadający w swoim smartfonie aplikacji Tinder lub darmowej Elimi

Tracisz czas i pieniądze nie korzystając z randkowych aplikacji mobilnych.

Portale randkowe wśród singli cieszą się ogromną popularnością. Jest to najczęściej wybierany sposób na poznanie nowego partnera, ale? to żadna nowość. W dużym uproszczeniu zakładasz swój profil i przeszukujesz bazy potencjalnych kandydatów, przeglądając ich zdjęcia i czasem opis. Z danych Megapanelu PBI/Gemius wynika, że serwisy randkowe odwiedza ponad 4 miliony polskich internautów miesięcznie. Jednak w ostatnim czasie przestały one wystarczać większości użytkownikom. Nastała era randkowych aplikacji mobilnych, które charakteryzują się prostotą i nie wymagają od rejestrujących się zbyt wielu danych. To nowe możliwości, które dają nam szybki i prosty dostęp do randek gdziekolwiek jesteśmy.

Nie wystarczy zwykły portal randkowy

Aplikacje mobilne, w których użytkownicy tworzą swoje profile w celu poszukiwania bratniej duszy są coraz bardziej na topie. Singiel nie posiadający w swoim smartfonie aplikacji Tinder lub darmowej Elimi nie istnieje. Udowodniono również, że 4 na 5 osób korzystających z portali randkowych o wiele bardziej woli korzystać z rozwiązań mobilnych. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta ? żeby mieć dostęp do portali randkowych bardzo często musimy za nie zapłacić, niezbędny jest również ciągły dostęp do komputera, co przy intensywnym trybie życia nie jest takie łatwe. Mając aplikację możemy randkować na zakupach, u fryzjera, na spacerze z psem lub na obiedzie z przyjaciółmi. Możemy również dzielić się swoimi emocjami na bieżąco i pokazywać świat jaki nas w danym momencie otacza.

Randki mobilne w każdym czasie i miejscu

To właśnie w naszym najbliższym otoczeniu najczęściej poszukujemy potencjalnego partnera. Według danych udostępnionych przez twórców polskiej aplikacji randkowej Elimi, Polacy najczęściej flirtują w trakcie pracy. Badanie wykazało, że prawie 60% użytkowników największą aktywność wykazuje w godzinach 12 – 14, logując się do aplikacji średnio 9 razy dziennie. W czasie jednej sesji kobiety spędzają aż 9 minut przeglądając profile i gry, podczas gdy mężczyźni poświęcają na to 7,5 minuty.

A to już wiesz?  Więcej obowiązków dla sprzedających ? większe prawa dla konsumentów

Polacy uczą świat jak randkować?

?i bardzo nas to cieszy! W ostatnim czasie Elimi odnotowało spory wzrost użytkowników. W tej polskiej aplikacji zasady są bardzo proste. Zakładasz profil i określasz kogo szukasz (w jakim wieku, w jakiej odległości od Ciebie)?ale najfajniejsza zabawa dopiero przed Tobą!

Na Twoim smartfonie pojawia się możliwość stworzenia własnych propozycji gier z zadaniami dla innych. Nie zajmie Ci to więcej niż minutę. Teraz wystarczy chwilę poczekać, aż ktoś podejmie Twoje wyzwanie, a dzięki otrzymanym odpowiedziom nie zmarnujesz czasu i szybko ocenisz kandydata testując jego kreatywność i poznając jego potencjał.

W każdej grze możesz zadać maksymalnie trzy pytania lub zadania. Potem przychodzi czas na podjęcie decyzji. Jeśli odpowiedzi drugiej strony to całkowicie nie Twoja bajka, eliminujesz gracza i po sprawie. Jeśli jednak odpowiedzi przypadną Ci do gustu, decydujesz się na rozpoczęcie czatu. Możliwość kontaktu z drugą osobą jest nagrodą za kreatywne i dobre odpowiedzi. Nową znajomość czas zacząć!

Zalety randek mobilnych:

  • Dyskretne randkowanie gdziekolwiek jesteś;
  • Nowoczesne podejście do flirtu;
  • Geolokalizacja, czyli ludzie z Twojej okolicy;
  • Szybka rejestracja i darmowy dostęp;
  • Szybki wzrost użytkowników;

Taka forma flirtu daje wymierne korzyści. Obu stronom podczas całej zabawy towarzyszy uśmiech na twarzy, a jednocześnie dowiadują się o sobie więcej niż z jakiegokolwiek profilu na  tradycyjnym portalu randkowym. Co najważniejsze po zakończonej grze, przed podjęciem rozmowy dysponują tzw. icebreaker-ami ułatwiającymi i umilającymi pierwszy kontakt. Ten model komunikacji z pewnością ułatwi nam randkowanie i poznanie nowego, idealnego partnera.  Jeśli posiadasz smartfona to nie czekaj i pobierz aplikację Elimi na Androida z Google Play lub na iPhone z App Store.


dostarczył infoWire.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy