Technologia

Sprytny patent na czystą podłogę

Sprytny patent na czystą podłogę
Informacja prasowa – Gosia Listopad 2017 Rewolucyjny mop obrotowy marki Gosia Gdy już myślisz, że w kwestii sprzątania nie da się wymyślić nic nowego, co

Informacja prasowa – Gosia
Listopad 2017

Rewolucyjny mop obrotowy marki Gosia

Gdy już myślisz, że w kwestii sprzątania nie da się wymyślić nic nowego, co pomogłoby w szybkim i skutecznym uporaniu się z domowymi obowiązkami, wtedy pojawia się Gosia! Specjalistka od sprytnych patentów, tym razem zaskakuje najbardziej płaskim na rynku mopem obrotowym z żółtą mikrofibrą. Innowacyjne sito obrotowe, automatycznie składająca się do wyciskania podstawa, mechanizm wyciskający ukryty w drążku oraz konstrukcja umożliwiająca sprzątanie nawet pod niskimi meblami, to funkcje, które zdecydowanie ułatwią codzienne porządki w Twoim domu.

Wybierając mop, jedno z podstawowych akcesoriów do sprzątania, kierujemy się przede wszystkim skutecznością działania, wygodą i dobrym stosunkiem jakości do ceny. Bardzo dużym ułatwieniem codziennych porządków są płaskie mopy obrotowe z wiadrem, które umożliwiają nam wykręcanie wody bez moczenia rąk i usprawniają całą czynność mycia podłóg. Marka Gosia, wie, jak sprzątać dobrze i bez zbędnego wysiłku, dlatego oferuje rewolucyjny produkt, dzięki któremu można bez problemu odświeżyć nawet trudno dostępne powierzchnie.

Jeden obrót i posprzątane!
Nowy płaski mop marki Gosia z funkcją obrotową wyposażony jest w sprytne patenty, które niezawodnie sprawdzają się podczas sprzątania. Produkt jest łatwy w obsłudze, dzięki wygodnemu systemowi wyciskającemu z blokadą, który uruchamiamy za pomocą kija. Nowoczesny mechanizm obrotowy z innowacyjnymi, automatycznie składanymi skrzydełkami, wyciska mikrofibrę prawie do sucha i nie wymaga brudzenia rąk. Najbardziej płaska na rynku konstrukcja podstawy mopa (zaledwie 4,5 cm wysokości!), pozwala dotrzeć nawet pod bardzo niskie meble. Zestaw jest bardzo lekki i poręczny, dzięki czemu mycie nawet dużych powierzchni nie jest zbyt męczące.

Uniwersalny, niezwykle chłonny wkład z żółtej mikrofibry, nie zostawia smug ani zacieków i nie rozmazuje brudu. Korzystając z tego mopa nie musisz już sięgać po detergenty! Po umyciu podłóg, wkład z mikrofibry upierzesz w pralce i wykorzystasz po raz kolejny. Nowy mop marki Gosia to sprytny patent na oszczędność zdrowia, czasu i pieniędzy. Takie sprzątanie lubimy!

A to już wiesz?  Nowe przepisy o kasach fiskalnych – jakie zmiany czekają na przedsiębiorców?

Mop żółta mikrofibra płaski obrotowy Gosia
Cena ok. 120 zł
Więcej na temat produktu na www.gosia.pl.

Marka Gosia to jeden z brandów polskiej firmy Politan, która buduje swoją przewagę konkurencyjną w oparciu o innowacyjność i wdrażanie własnych, wysokojakościowych opatentowanych rozwiązań produktowych. W ofercie znajdują się produkty do sprzątania, pieczenia oraz przechowywania żywności. Hasłem przewodnim marki są „sprytne patenty”, w ramach których klienci otrzymują innowacyjne i kompleksowe rozwiązania, pomagające w codziennych obowiązkach, organizacji domowego życia i dbania o dom ręka w rękę.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy