Technologia

Kolekcje Florina by Emalia Pleszew poleca Kasia Bujakiewicz!

Kolekcje Florina by Emalia Pleszew poleca Kasia Bujakiewicz!
Informacja prasowa FLORINA Marzec 2018 Kolekcje Florina by Emalia Pleszew poleca Kasia Bujakiewicz! Katarzyna Bujakiewicz – aktywna mama i miłośniczka zdrowego stylu życia została ambasadorką

Informacja prasowa FLORINA
Marzec 2018

Kolekcje Florina by Emalia Pleszew poleca Kasia Bujakiewicz!

Katarzyna Bujakiewicz – aktywna mama i miłośniczka zdrowego stylu życia została ambasadorką marki Florina by Emalia Pleszew. Swoim nazwiskiem promuje najwyższej jakości emaliowane artykuły gospodarstwa domowego, które wyróżniają się wspaniałym wzornictwem i oryginalnym designem. Dwie kolekcje – Scandi i Majolica, dostępne są już w sprzedaży.

Fit&Healthy
Kasia Bujakiewicz doskonale wie, jak łączyć zawodowe wyzwania i pasję aktorską z codziennymi wyzwaniami, udanym życiem prywatnym i rolą aktywnej mamy. Dla współczesnych kobiet aktywność fizyczna, zdrowie i właściwa dieta są bardzo ważnymi czynnikami, które pomagają utrzymać dobrą formę, równowagę i świetne samopoczucie, niezbędne w życiu „na wysokich obrotach”. Dlatego identyfikując się z ideą „Fit&Healthy”, która przyświeca marce Florina, Kasia Bujakiewicz została jej ambasadorką. Efektem są przepiękne kolekcje artykułów gospodarstwa domowego Florina by Emalia Pleszew, w tworzeniu których aktorka brała czynny udział.

Pięknie i zdrowo
Linia Florina by Emalia Pleszew to najwyższej jakości emaliowane garnki i naczynia, które zachwycą wszystkich miłośników prostoty, bliskości natury i lekkich, bezpretensjonalnych aranżacji. Niezwykłe wzornictwo, spokojna kolorystyka i funkcjonalny, minimalistyczny design to główne atuty dwóch kolekcji: Scandi i Majalica. Garnki i naczynia zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, a dzięki emaliowaniu, zaliczane są do tych najzdrowszych w codziennym użyciu, gdyż podczas obróbki termicznej nie zachodzą żadne reakcje z przygotowywanym jedzeniem. Co istotne, powłoka emaliowana jest również antyalergiczna i antybakteryjna, dlatego przygotowują i podając posiłki z wykorzystaniem kolekcji Florina by Emalia Pleszew, możesz mieć pewność, że gotujesz bezpiecznie i zdrowo.

Dla każdej pani domu istotny będzie z pewnością fakt, że powłoka emaliowana zdecydowanie zwiększa odporność naczyń i garnków na czynniki zewnętrzne czy silne detergenty. Dzięki temu pięknymi garnkami i naczyniami w nienagannym stanie można cieszyć się przez długi czas. Garnków Florina by Emalia Pleszew można używać na wszystkich typach kuchni, a także myć w zmywarce.

A to już wiesz?  Dzień Wody każdego dnia

Funkcjonalność, jakość, dbałość o zdrowie i piękne wzornictwo kolekcji Florina by Emalia Pleszew inspirują Katarzynę Bujakiewicz, a teraz mogą być także piękną ozdobą kuchni w każdym domu. Kolekcje są już w sprzedaży w sklepach na terenie całego kraju, a niebawem na rynku zadebiutuje kolejna kolekcja Florina by Emalia Pleszew, polecana przez Kasię Bujakiewicz.

kom. +48 728 405 287

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy