Wiadomości branżowe

SwiatAktu.pl wyjątkowa internetowa galeria fotograficzna

Akt to nieśmiertelny i „od zawsze” mający swoich wielbicieli temat w sztuce. Akt wszedł do fotografii niejako „bocznymi drzwiami”, fotografii nagich modelek używali jako pomocy malarskiej tacy mistrzowie jak Eugene Delacroix i Gustav Courbet. Oczywiście bardzo szybko fotografie te wydostały się z malarskich pracowni i trafiły przed oczy widzów. I do dziś akt pozostaje jednym z bardziej lubianych i fascynujących tematów w fotografii.Internetowa galeria SwiatAktu.pl to miejsce dla wszystkich wielbicieli aktu, którzy pragną podzielić się swoimi pracami oraz chcieliby ugruntować i usystematyzować swoją wiedzę na ten temat.Internetowa galeria SwiatAktu.pl ma za zadanie udowodnić, że mimo iż nagie ciało wydaje się nam tematem dość „wąskim”, można je pokazać na setki sposobów, od poetyckich i nastrojowych, po odważne, a
Akt to nieśmiertelny i „od zawsze” mający swoich wielbicieli temat w sztuce. Akt wszedł do fotografii niejako „bocznymi drzwiami”, fotografii nagich modelek używali jako pomocy malarskiej tacy mistrzowie jak Eugene Delacroix i Gustav Courbet. Oczywiście bardzo szybko fotografie te wydostały się z malarskich pracowni i trafiły przed oczy widzów. I do dziś akt pozostaje jednym z bardziej lubianych i fascynujących tematów w fotografii.Internetowa galeria SwiatAktu.pl to miejsce dla wszystkich wielbicieli aktu, którzy pragną podzielić się swoimi pracami oraz chcieliby ugruntować i usystematyzować swoją wiedzę na ten temat.

Internetowa galeria SwiatAktu.pl ma za zadanie udowodnić, że mimo iż nagie ciało wydaje się nam tematem dość „wąskim”, można je pokazać na setki sposobów, od poetyckich i nastrojowych, po odważne, a nawet kontrowersyjne. Celem galerii SwiatAktu.pl jest również przełamać stereotyp, iż akt w sztuce związany jest tylko z kobiecym ciałem.

SwiatAktu.pl to miejsce gdzie można poznać historię aktu, która rozpoczyna się już w epoce kamiennej oraz śledzić wydarzenia związane z aktem, takie jak wystawy, warsztaty i konkursy.

Oddajemy w Wasze ręce te wyjątkową galerię internetową, która pozwoli przekroczyć granice świata aktu.
Źródło ŚwiatObrazu.pl. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy