Technologia

Kochaj i nie przepłacaj!

Kochaj i nie przepłacaj!
Kochaj i nie przepłacaj! 02-02-2018 | 09:10 | Wrocław Walentyki cieszą się coraz większą popularnością wśród Polaków. Nic dziwnego – dzień zakochanych to idealny moment

Kochaj i nie przepłacaj!

02-02-2018 | 09:10 | Wrocław

Walentyki cieszą się coraz większą popularnością wśród Polaków. Nic dziwnego – dzień zakochanych to idealny moment na pokazanie najbliższym, jak bardzo ich cenimy. Jak jednak trafić w gust ukochanej osoby, stojąc przed tak dużym wyborem upominków?

Według badania „Walentynkowe zwyczaje Polaków”, aż 70% Polaków obchodzi walentynki, a 91% uważa to święto za miły element kalendarza rodzinnego. Wśród prezentów najchętniej widzianych przez Polki znajdują się perfumy, biżuteria i vouchery prezentowe. Oprócz podarunków duże znaczenie ma także wspólne spędzanie tego dnia, celebrowane często kolacją czy wyjściem do kina, restauracji albo wyjazdem. – Niezmienną popularnością cieszy się elegancka biżuteria i perfumy. – mówi Katarzyna Warzecha z Wrocław Fashion Outlet. – Nasi klienci coraz częściej decydują się także na drobne akcesoria modowe, domowe dekoracje, czy luksusową bieliznę. Na niezdecydowanych czeka wsparcie naszych sprzedawców, którzy doradzą nie tylko, jak wybrać wyjątkową niespodziankę, ale także pomogą dobrać potrzebne dodatki. Zatroszczą się przy okazji o to, aby nie przekroczyć zaplanowanego budżetu prezentowego. Ten, co ciekawe, z roku na rok rośnie – na prezent walentynkowy wydajemy średnio od około 200 do nawet 500 złotych.

Przygotowania do sezonu walentynkowego na dobre rozpoczynają się wraz z początkiem lutego. Wtedy coraz częściej w centrach handlowych pojawiają się klienci poszukujący niespodzianki dla swojej drugiej połówki. – Wizyta w centrum outletowym to dobry pomysł na to, aby zrobić to w wyjątkowy sposób bez zmartwień o stan naszego konta – doradza Katarzyna Warzecha z Wrocław Fashion Outlet. – Już od 10 lutego na poszukiwaczy walentynkowych okazji czeka Final Sale, czyli okres największych zimowych wyprzedaży z rabatami aż do 80%. Dla zakochanych klientów największy outlet w regionie przygotował także wyjątkowe konkursy, zarówno w mediach społecznościowych, jak i na miejscu, w centrum. – Warto śledzić nasze profile w social media – dodaje Katarzyna Warzecha. – Dzięki temu będzie można dowiedzieć się wcześniej o szansie na wygranie atrakcyjnych walentynkowych nagród.

A to już wiesz?  Piosenka na miarę Oscara

Inspiracje na walentynkowe upominki bez konieczności przepłacania można znaleźć na stronie www.wroclawfashionoutlet.com.

Nota prasowa:

Wrocław Fashion Outlet to największe modowe centrum outletowe w Polsce południowo-zachodniej. Na prawie 18 000 metrów kwadratowych powierzchni handlowej znajduje się niemal sto światowych marek, wśród nich: New Balance, Adidas, Nike, Levi’s, Guess, United Colors of Benetton, Marc O’Polo i Calzedonia. Przez cały rok we Wrocław Fashion Outlet można skorzystać z cen niższych nawet do 70% w porównaniu z cenami pierwotnymi. Lokalizacja w pobliżu lotniska, bliskość Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, dogodny dojazd komunikacją miejską i parking na 1 200 miejsc pozwalają klientom w dogodny sposób cieszyć się dostępnymi promocjami.
Kontakt:

Od: Wrocław Fashion Outlet
Strona internetowa: https://www.wroclawfashionoutlet.com

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy