Aplikacje

Green Caffè Nero jako jedna z pierwszych na rynku kawiarnianym rusza z usługą „Zamów i odbierz”

Green Caffè Nero jako jedna z pierwszych na rynku kawiarnianym rusza z usługą „Zamów i odbierz”
W dobie pandemii każda propozycja odpowiadająca potrzebom i oczekiwaniom gości gastronomii jest rozwiązaniem pokonującym bariery i przyczyniającym się do zadowolenia klientów. Z taką inicjatywą jako jedna z pierwszych na rynku wychodzi właśnie sieć kawiarni Green Caffè Nero, w których można skorzystać z usługi „Zamów i odbierz”. Funkcja wbudowana jest w aplikację lojalnościową Green Caffè Nero, w której można nie tylko zbierać pieczątki na kawę czy korzystać ze specjalnych promocji dla użytkowników, ale także zamawiać produkty z oferty Green Caffè Nero. Nowa funkcjonalność dostępna jest już w kawiarniach w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu.

Green Caffè Nero jako jedna z pierwszych na rynku kawiarnianym rusza z usługą „Zamów i odbierz”

Warszawa, 27 kwietnia 2021 roku

W dobie pandemii każda propozycja odpowiadająca potrzebom i oczekiwaniom gości gastronomii jest rozwiązaniem pokonującym bariery i przyczyniającym się do zadowolenia klientów. Z taką inicjatywą jako jedna z pierwszych na rynku wychodzi właśnie sieć kawiarni Green Caffè Nero, w których można skorzystać z usługi „Zamów i odbierz”. Funkcja wbudowana jest w aplikację lojalnościową Green Caffè Nero, w której można nie tylko zbierać pieczątki na kawę czy korzystać ze specjalnych promocji dla użytkowników, ale także zamawiać produkty z oferty Green Caffè Nero. Nowa funkcjonalność dostępna jest już w większości kawiarni w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu.

„Zamów i odbierz” to funkcja znana klientom w naszym kraju z wielu miejsc, choć przede wszystkim w odniesieniu do zakupów produktów nieżywnościowych. Green Caffè Nero to lider tego rozwiązania w sektorze gastronomicznym, a jednocześnie jedna z pierwszych tak dużych sieci kawiarni, która wprowadza usługę na rynek.

– Będąc na mieście, w samochodzie, czy nawet siedząc w naszym lokalu możemy włączyć aplikację, wybrać konkretną lokalizację naszej kawiarni, następnie przejść do menu, wybrać produkty na które mamy ochotę, złożyć zamówienie i opłacić je podpiętą do aplikacji kartą płatniczą – opisuje działanie usługi „Zamówi i odbierz” Adam Ringer, prezes Green Caffè Nero. – Po chwili w aplikacji pojawi się informacja, że zamówienie jest w trakcie realizacji, a następnie że jest gotowe do odbioru. Warunkiem możliwości korzystania z tego udogodnienia jest oczywiście zainstalowanie naszej aplikacji na urządzeniu mobilnym – dodał Adam Ringer.

Każde zamówienie na kawę premiowane będzie wirtualnymi pieczątkami – ziarenkami w aplikacji lojalnościowej Green Caffè Nero. Na początek i zachętę Green Caffè Nero przygotowało szereg promocji, w tym m.in. promocję „przybij5”, w ramach której za zamówienie złożone przez aplikację z użyciem kodu „przybij5” na kartę lojalnościową trafi aż 5 ziarenek. Aplikację Green Caffè Nero z funkcjonalnością „zamów i odbierz” można pobrać ze sklepów App Store oraz Google Play.

A to już wiesz?  „hop&shop” – rabaty - nowy program lojalnościowy w aplikacji mobilnej dla handlu tradycyjnego

– Nasza nowa usługa to kolejne ułatwienie dla klientów. Jesteśmy jedną z pierwszych sieci kawiarni, która oferuje taką usługę. Już teraz wszyscy, który dysponują aplikacją Green Caffè Nero w swoim smartfonie mogą bez czekania i kolejek zamawiać ulubione kawy, przekąski i ciasta. Bezdotykowa płatność i szybki odbiór to kolejne atuty naszej oferty – dodał Adam Ringer.
Usługa „zamów i odbierz” dostępna jest już w kawiarniach Green Caffè Nero na terenie Warszawy, Krakowa i Wrocławia.

***

O Green Caffè Nero
Marka Green Caffè Nero została stworzona przez Gerry’ego Forda – właściciela marki Caffè Nero i Adama Ringera – założyciela i szefa Green Coffee. Od momentu otwarcia pierwszej wspólnej kawiarni w 2012 roku, Green Caffè Nero pozostaje wierne misji, która przyświecała jej założycielom: oferowaniu najlepszej kawy i tworzeniu kameralnej, domowej atmosfery, w której można się delektować kawą. Green Caffè Nero posiada 70 kawiarni w Polsce, a każda z nich została zaprojektowana w niepowtarzalny sposób, aby odzwierciedlać charakter lokalnej społeczności oraz tradycje miejsca, w którym się znajduje. Niedawno została nagrodzona tytułem „Przyjaciela Książki” Polskiej Izby Książki, a także zwyciężyła w konkursie CEE Retailer Award 2020 w Coffeeshop Retailer.

www.greencaffenero.pl
www.facebook.com/greencoffeepl

Filozofia marki
Green Caffè Nero oferuje swoim gościom najwyższej jakości kawę parzoną przez doświadczonych baristów oraz świeże jedzenie przygotowywane codziennie z regionalnych produktów. W naszych kawiarniach staramy się stworzyć miłą atmosferę europejskiego salonu, popularne miejsce spotkań towarzyskich – dostępne i przyjazne. Chcemy, aby nasze lokale były wypełnione gwarem kawiarnianym, a jednocześnie dawały poczucie komfortu, relaksu, ciepła i przytulności. Osiągamy to dzięki naszym pracownikom – otwartym i serdecznym – oraz unikalnej aranżacji wnętrz i oryginalnej muzyce. Wystrój kawiarni jest współtworzony przez polskich artystów i rzemieślników, dlatego każda z nich ma swój indywidualny charakter, który idealnie pasuje do otoczenia.

A to już wiesz?  Najlepsze aplikacje dla kobiet Top 10

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy