Technologia

Dom pachnący latem!

Dom pachnący latem!
Informacja prasowa – Presto Lipiec 2018 Dom pachnący latem! Mamy wakacje! Presto zaprasza do rajskiej krainy, w której intensywne aromaty soczystych owoców wypełniają wnętrza domów…

Informacja prasowa – Presto
Lipiec 2018

Dom pachnący latem!

Mamy wakacje! Presto zaprasza do rajskiej krainy, w której intensywne aromaty soczystych owoców wypełniają wnętrza domów… Poczuj wibrujący miks ananasa i mango, orzeźwiający duet maliny i cytryny oraz aromatyczny twist brzoskwini i melona. Odnajdziesz je w nowych ściereczkach Presto do szybkiego i prostego sprzątania!

Latem aromaty soczystych owoców przyprawiają o prawdziwy zawrót głowy! Soczyste maliny, orzeźwiające cytryny, tropikalny kierunek w postaci słodkich ananasów i mango, a może słodka, egzotyczna kompozycja brzoskwini i melona? Teraz twist owoców może zagościć w Twoich wnętrzach! Wystarczy, że sięgniesz po nowe nawilżane ściereczki Presto w oszałamiających zapachach letnich owoców. Ściereczki uniwersalne o zapachu Ananasa & Mango przeniosą cię na rajską plażę, na której soczyste owoce zrywamy prosto z drzew, a ich intensywny zapach zniewala i rozpala zmysły. A jeśli lubisz radosne, orzeźwiające nuty, wybierz miks Malina & Cytryna! Słodko-kwaskowy, kuszący duet to kwintesencja letnich klimatów. Czyszcząc podłogi, sięgnij po ściereczki o egzotycznym zapachu Brzoskwini & Melona, których intensywny aromat soczystych owoców wypełni pomieszczenia w domu.

Ściereczki nawilżane Presto wykorzystasz zawsze wtedy, gdy trzeba będzie na szybko coś przetrzeć, odświeżyć czy wyczyścić. Doskonałe do wszystkich gładkich powierzchni w domu. Ich delikatny, owocowy aromat na długo pozostanie w Twoich wnętrzach. Ściereczki dostępne są w wygodnych opakowaniach – zawsze pod ręką, gotowe do swojej owocowej misji!

Ściereczki zapachowe uniwersalne Ananas & Mango
Ściereczki nawilżane Presto uniwersalne o egzotycznym zapachu Ananas & Mango, skutecznie usuwają zabrudzenia ze wszystkich powierzchni gładkich (mebli i powierzchni laminowanych, terakoty i paneli podłogowych, ceramiki, glazury, tworzyw sztucznych). Subtelnie pobudzają zmysły i wprowadzają w doskonały nastrój dzięki zawartości naturalnych olejków eterycznych. Intensywnie i długotrwale odświeżają wnętrza, pozostawiając przyjemny zapach owoców tropikalnych. Nie podrażniają skóry dłoni.
Opakowanie zawiera 72 szt.
Cena: ok. 7,99 zł

A to już wiesz?  Dbamy o to, co kobiety kochają najbardziej.

Ściereczki zapachowe uniwersalne Malina & Cytryna
Ściereczki nawilżane Presto uniwersalne o zapachu Malina & Cytryna skutecznie usuwają zabrudzenia ze wszystkich powierzchni gładkich (mebli i powierzchni laminowanych, terakoty i paneli podłogowych, ceramiki, glazury, tworzyw sztucznych). Intensywnie i długotrwale odświeżają wnętrza pozostawiając przyjemny, owocowy zapach miksu Malin i Cytryny. Nie podrażniają skóry dłoni.
Opakowanie zawiera 72 szt.
Cena: ok. 7,99 zł

Ściereczki zapachowe do podłóg Brzoskwinia & Melon
Ściereczki nawilżane Presto uniwersalne o tropikalnym zapachu Brzoskwinia & Melon, przeznaczone są do skutecznego czyszczenia i pielęgnacji podłóg. Doskonale sprawdzą się podczas mycia paneli, parkietu lakierowanego, gresu czy terakoty. Ściereczki pozostawiają powierzchnie czyste, odświeżone i pełne blasku, a egzotyczny owocowy zapach brzoskwini i melona na długo wypełnia wnętrza. Nie podrażniają skóry dłoni.
Opakowanie zawiera 16 szt.
Cena: 7,99 zł

Producent:

HARPER HYGIENICS S.A.
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy