Wiadomości branżowe

Allekarta

Allegro.pl przy współpracy Banku Zachodniego WBK poszerza ofertę dla użytkowników największego w Polsce serwisu transakcji on-line. Specjalna AlleKarta i Konto24.pl za darmo dla 3 milionów Allegrowiczów.Największy polski serwis transakcji on-line Allegro wprowadza dla swoich użytkowników specjalny pakiet usług bankowych przygotowany wspólnie z Bankiem Zachodnim WBK. W jego skład wchodzą karta debetowa Visa Allekarta oraz powiązany z nią rachunek rozliczeniowy Konto24.pl. AlleKarta poza transakcjami bezgotówkowymi w sklepach i wypłacaniem gotówki z bankomatów, umożliwia także dokonywanie płatności w internecie. Ponadto daje możliwość zbierania punktów, w największym programie lojalnościowym w polskim internecie - PayBACK i to za każdą, nie tylko internetową, transakcję dokonaną kartą. Punkty PayBACK można z kolei wymienić na nagrody lub opłacić nimi prowizje za sprzedaż w Allegro. Podstawowymi zaletami Konta24.pl są: brak opłat za korzystanie, tanie przelewy zewnętrzne(50 groszy) oraz możliwość darmowego kontrolowania swoich finansów za pośrednictwem usług bankowości elektronicznej BZWBK24. Wydanie Allekarty jest darmowe pod warunkiem dokonania transakcji
Allegro.pl przy współpracy Banku Zachodniego WBK poszerza ofertę dla użytkowników największego w Polsce serwisu transakcji on-line. Specjalna AlleKarta i Konto24.pl za darmo dla 3 milionów Allegrowiczów.


Największy polski serwis transakcji on-line Allegro wprowadza dla swoich użytkowników specjalny pakiet usług bankowych przygotowany wspólnie z Bankiem Zachodnim WBK. W jego skład wchodzą karta debetowa Visa Allekarta oraz powiązany z nią rachunek rozliczeniowy Konto24.pl. AlleKarta poza transakcjami bezgotówkowymi w sklepach i wypłacaniem gotówki z bankomatów, umożliwia także dokonywanie płatności w internecie. Ponadto daje możliwość zbierania punktów, w największym programie lojalnościowym w polskim internecie - PayBACK i to za każdą, nie tylko internetową, transakcję dokonaną kartą. Punkty PayBACK można z kolei wymienić na nagrody lub opłacić nimi prowizje za sprzedaż w Allegro. Podstawowymi zaletami Konta24.pl są: brak opłat za korzystanie, tanie przelewy zewnętrzne(50 groszy) oraz możliwość darmowego kontrolowania swoich finansów za pośrednictwem usług bankowości elektronicznej BZWBK24. Wydanie Allekarty jest darmowe pod warunkiem dokonania transakcji bezgotówkowych na minimum 500 zł w ciągu pierwszych trzech miesięcy użytkowania karty.
Mamy duże doświadczenie na rynku kart w Polsce, w tym także kart umożliwiających dokonywanie płatności w internecie. Jest nam bardzo miło, że Allegro wybrało właśnie nasz bank, aby poszerzyć swoją ofertę ? mówi dyrektor Centrum eBiznes i Płatności BZ WBK Maciej Biniek.
Allekarta daje naszym użytkownikom szansę na szybsze i łatwiejsze regulowanie należności za pośrednictwem usługi Płatności Allegro. Karta jest wyjątkowa, bo każdy użytkownik serwisu będzie mieć oprócz imienia i nazwiska, wytłoczony na karcie login pod jakim występuje w serwisie. ? mówi Maciej Oppeln- Bronikowski dyrektor operacyjny Allegro.pl.
Płacący AlleKartą uzyskają wyższą niż standardowo gwarancję transakcji na Allegro ? do 1000 zł. W przyszłości wprowadzane będą kolejne działania zwiększające atrakcyjność oferty dla użytkowników AlleKarty.
Wnioski o wydanie Allekarty i założenie Konta24.pl można składać w internecie na stronie www.allekarta.pl lub bzwbk.allegro.pl


Bank Zachodni WBK był jednym z pierwszych banków, który wprowadził na polski rynek zarówno karty płatnicze, jak i bankowość elektroniczną, z której korzysta ponad 630 tysięcy klientów. BZ WBK jest pierwszym bankiem w Polsce, który zaczął wydawać wyłącznie karty wyposażone w procesor (chip)wyraźnie zwiększający bezpieczeństwo transakcji kartowych. Obecnie na polskim rynku znajduje się ponad 1 136 tys. kart debetowych i kredytowych wydanych przez BZ WBK.

Allegro.pl to największy, polski serwis transakcji on-line. Działa od 1999 roku pozostając niekwestionowanym liderem e-commerce. Obecnie z jego usług korzysta ponad 3 miliony użytkowników, którzy mogą wybierać spośród 4,5 mln wystawionych przedmiotów. Od stycznia do sierpnia br. łączne obroty na aukcjach Allegro zamknęły się kwotą blisko 930 mln złotych.
A to już wiesz?  Zrób środowisku prezent na Święta: ?Kupuj i bądź EKO?
Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy